Mersin Mezitli Oto Ekspertiz | Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti

Motor Performans Testi


Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde güven sağlamış olan Mezitli Oto Ekspertiz işletmemizde aşağıda açıklandığı gibi Motor Performans Testinizi yaptırabilirsiniz.

Motor Performans testi DYNO isimli test cihazıyla yapılır. Aracınızın manuel yada otomatik olma durumu ile önden veya arkadan çekiş durumuna göre test cihazı üzerine uygun şekilde yerleştirildikten sonra normal yol koşullarındaki gibi aracın hızlanması sağlanarak DYNO test cihazından aracın motoru ile ilgili gerekli sonuçlar alınır. 


Bu test sonucunda aracınızın motorunun kaç beygir güç ürettiği ve üretilen bu gücün ne kadarının aktrarma organlarında kaybedildiğinin, kaç tork güç sağlandığının ve Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde sadece MEZİTLİ OTO EKSPERTİZ test istasyonunda bulunan aracın CER KUVVETİ’nin ne kadar olduğu hesaplanarak rapor halinde sizlere sunulur. Bununla birlikte aracınızdaki ateşleme ve yakıt sistemindeki düzensizlikleri de test sonucunda çıkan grafiklerden görme imkanımızda sağlanmış olur. 

Bu test aşamasının sonucunda aracınızın motorunun ne kadar ömrünün kaldığına, ne kadar yıprandığına, gerçek kilometre ile orantılı bir şekilde güç kaybının olup olmadığına ve motor ile aktarma organları arasında bir hasar veya arıza olup olmadığının bilgisine ulaşılır.

Mersin Oto Ekspertiz firmaları içerisinde en güncel ve en teknolojik makine ve ekipmanları kullanan MEZİTLİ OTO EKSPERTİZ de aklınızda her hangi bir şüphe kalmadan testinizi yaptırabilirsiniz.

mersin oto ekspertiz, mersin oto expertiz, mezitli oto ekspertiz, mezitli oto expertiz, mersinde oto ekspertiz, mersinde oto expertiz, mezitlide oto ekspertiz, mezitlide oto expertiz, mersin oto ekspertiz firmaları, mersin oto expertiz firmaları, mezitli oto ekspertiz firmaları, mezitli oto expertiz firmaları, oto ekspertiz, oto expertiz, mersin ekspertiz, mersin expertiz, mezitli ekspertiz, mezitli expertiz, ekspertiz mersin, expertiz mersin, ekspertiz mezitli, mersinde en iyi oto ekspertiz, mersinde en iyi oto expertiz, mezitlide en iyi oto expertiz, mezitlide en iyi oto ekspertiz, mersin garantili oto ekspertiz, mersin garantili oto expertiz, mezitli garantili oto ekspertiz, mezitli garantili oto expertiz,

scroll up